Klinik I-Cure 仁心诊所

klinik i cure e4bb81e5bf83e8af8ae68980

Saya Mijael, pencipta klinik 24 jam berhampiran saya

Walaupun saya bukan seorang doktor mengikut profesion, saya adalah seorang doktor dengan kerjaya dan komitmen terhadap kesejahteraan orang ramai. Saya mencipta direktori ini dengan penuh perhatian dan dedikasi, memikirkan anda dan semua mereka yang memerlukan akses cepat kepada maklumat yang boleh dipercayai tentang klinik dan perkhidmatan kesihatan di Malaysia.
Matlamat saya adalah untuk membantu anda mencari rawatan perubatan yang anda cari dengan mudah, menawarkan maklumat yang jelas, ringkas dan terkini supaya anda berasa selamat dan disokong setiap langkah ke arah kesejahteraan anda. Kerana saya faham betapa pentingnya mempunyai tempat yang boleh dipercayai di mana anda boleh mendapatkan maklumat dan membuat keputusan dengan yakin.

Klinik I-Cure 仁心诊所, terletak di tengah-tengah bandar Pontian Kechil, menjadi pusat perhatian dalam dunia kesihatan di Malaysia dengan perkhidmatan 24 jam. Klinik ini menawarkan kemudahan rawatan sepanjang masa untuk menangani kecemasan dan keperluan perubatan tanpa mengira waktu. Dengan tenaga kerja profesional dan kemudahan moden, Klinik I-Cure berhasrat memberikan penjagaan kesihatan yang cepat dan berkualiti kepada masyarakat setempat. Artikel ini akan membincangkan peranan dan kelebihan klinik 24 jam dalam sistem kesihatan Malaysia.

Klinik I-Cure 仁心诊所

Alamat

69-G, Jalan Emas 3, Pusat Perniagaan Kota Emas, 82000 Pontian, Johor Darul Ta'zim, Malaysia

telefon

+60 14-611 6414

Lokasi Klinik I-Cure 仁心诊所
Pendapat

3.4/5 (Baca Ulasan)

MAKLUMAT LANJUT

Klinik I-Cure 仁心诊所 terletak di 69-G, Jalan Emas 3, Pusat Perniagaan Kota Emas, 82000 Pontian, Johor Darul Ta’zim, Malaysia, menawarkan perkhidmatan perubatan berkualiti dengan pelbagai rawatan termasuk penjagaan kesihatan umum dan khusus. Dengan kakitangan profesional dan mesra, klinik ini menjadi pilihan utama bagi mereka yang mencari penjagaan kesihatan yang cepat dan boleh dipercayai. Untuk maklumat lanjut atau temu janji, hubungi +60 14-611 6414 atau lawati laman Facebook mereka.

Selasa Tutup
Rabu 9:00 PG–1:00 PTG, 2:00–6:00 PTG, 7:00–10:00 PTG
Khamis 9:00 PG–1:00 PTG, 2:00–6:00 PTG, 7:00–10:00 PTG
Jumaat 9:00 PG–1:00 PTG, 2:00–6:00 PTG, 7:00–10:00 PTG
Sabtu 9:00 PG–1:00 PTG, 2:00–6:00 PTG, 7:00–10:00 PTG
Ahad 9:00 PG–1:00 PTG, 2:00–6:00 PTG, 7:00–10:00 PTG
Isnin 9:00 PG–1:00 PTG, 2:00–6:00 PTG, 7:00–10:00 PTG

Maklumat lanjut

Adakah Klinik I-Cure 仁心诊所 buka 24 jam setiap hari?

Ya, Klinik I-Cure 仁心诊所 menawarkan perkhidmatan 24 jam untuk memastikan pelanggan boleh mendapatkan rawatan pada bila-bila masa, termasuk hari cuti dan waktu malam.

Di mana terletaknya Klinik I-Cure 仁心诊所?

Klinik I-Cure 仁心诊所 terletak di alamat 69-G, Jalan Emas 3, Pusat Perniagaan Kota Emas, 82000 Pontian, Johor Darul Ta’zim, Malaysia, menjadikannya mudah diakses oleh penduduk sekitar.

Apakah nombor telefon untuk menghubungi Klinik I-Cure 仁心诊所?

Nombor telefon yang boleh dihubungi untuk Klinik I-Cure 仁心诊所 ialah +60 14-611 6414, di mana kakitangan akan sedia membantu dengan sebarang pertanyaan.

Adakah Klinik I-Cure 仁心诊所 mempunyai laman media sosial?

Ya, Klinik I-Cure 仁心诊所 mempunyai laman Facebook rasmi di https://www.facebook.com/klinikicure/, di mana maklumat terkini dan promosi boleh didapati.

See also
Klinik Keluarga I Sihat
See also
Klinik Pontian
See also
Tasneem Natural Pontian Johor
See also
Woo Yam Kee Dr (2)