Kok Chan Wah

kok chan wah

Saya Mijael, pencipta klinik 24 jam berhampiran saya

Walaupun saya bukan seorang doktor mengikut profesion, saya adalah seorang doktor dengan kerjaya dan komitmen terhadap kesejahteraan orang ramai. Saya mencipta direktori ini dengan penuh perhatian dan dedikasi, memikirkan anda dan semua mereka yang memerlukan akses cepat kepada maklumat yang boleh dipercayai tentang klinik dan perkhidmatan kesihatan di Malaysia.
Matlamat saya adalah untuk membantu anda mencari rawatan perubatan yang anda cari dengan mudah, menawarkan maklumat yang jelas, ringkas dan terkini supaya anda berasa selamat dan disokong setiap langkah ke arah kesejahteraan anda. Kerana saya faham betapa pentingnya mempunyai tempat yang boleh dipercayai di mana anda boleh mendapatkan maklumat dan membuat keputusan dengan yakin.

Kok Chan Wah, penduduk asal Tampin, menjadi figura penting dalam landskap kesihatan di Malaysia dengan usahanya menubuhkan klinik 24 jam. Di tengah-tengah kesihatan awam yang sentiasa berkembang, klinik ini menjadi harapan bagi ramai yang memerlukan rawatan segera di luar waktu biasa. Kewujudan klinik ini bukan sahaja menawarkan perkhidmatan kritikal tetapi juga menunjukkan inisiatif dalam menangani cabaran sistem kesihatan negara. Artikel ini meneroka perjalanan dan sumbangan Kok Chan Wah dalam memperkasakan kesihatan masyarakat melalui klinik 24 jamnya.

Kok Chan Wah

Alamat

AG4357, Jalan Besar Pulau Sebang, 73000, Tampin, Negeri Sembilan, Malaysia

telefon

+60 6-441 4650

Lokasi Kok Chan Wah
Pendapat

5/5 (Baca Ulasan)

MAKLUMAT LANJUT

Kok Chan Wah, yang terletak di AG4357, Jalan Besar Pulau Sebang, 73000, Tampin, Negeri Sembilan, Malaysia, merupakan sebuah perniagaan yang menawarkan perkhidmatan berkualiti tinggi dengan penekanan pada kecekapan dan kepuasan pelanggan. Mereka dikenali kerana komunikasi yang cemerlang melalui talian +60 6-441 4650, serta komitmen yang kukuh untuk memberikan penyelesaian yang tepat pada masanya. Dengan pendekatan profesional dan perhatian terhadap detail, Kok Chan Wah terus menjadi pilihan utama bagi mereka yang mencari perkhidmatan yang boleh dipercayai.

Maklumat lanjut

Apakah alamat lengkap Kok Chan Wah untuk klinik 24 jam di Malaysia?

Alamat lengkap Kok Chan Wah untuk klinik 24 jam ialah AG4357, Jalan Besar Pulau Sebang, 73000, Tampin, Negeri Sembilan, Malaysia. Lokasi ini memudahkan pelanggan untuk mendapatkan rawatan kecemasan pada bila-bila masa.

Bolehkah saya menghubungi Kok Chan Wah untuk klinik 24 jam melalui telefon?

Ya, anda boleh menghubungi Kok Chan Wah untuk klinik 24 jam melalui nombor telefon +60 6-441 4650. Staf klinik sentiasa bersedia untuk membantu dengan sebarang pertanyaan atau kecemasan perubatan.

Apakah jenis perkhidmatan yang disediakan oleh Kok Chan Wah di klinik 24 jam?

Kok Chan Wah di klinik 24 jam menyediakan pelbagai perkhidmatan, termasuk rawatan kecemasan, ujian makmal, dan nasihat perubatan. Klinik ini bertujuan untuk memberikan penjagaan yang cepat dan berkualiti kepada semua pelanggan.

Berapa lama waktu operasi Kok Chan Wah untuk klinik 24 jam?

Kok Chan Wah untuk klinik 24 jam beroperasi 24 jam sehari, 7 hari seminggu. Ini memastikan pelanggan boleh mendapatkan rawatan pada bila-bila masa, termasuk hari cuti umum atau waktu malam.

See also
KLINIK YAHAYA Tampin premier
See also
KLINIK ANDA 24 JAM BANDAR ENSTEK ULTRASOUND
See also
Klinik AnNeesa, Nilai
See also
KLINIK FAMILI by Dr Muhammad Ridha (23Hours)