Klinik Medipulse

klinik medipulse

Saya Mijael, pencipta klinik 24 jam berhampiran saya

Walaupun saya bukan seorang doktor mengikut profesion, saya adalah seorang doktor dengan kerjaya dan komitmen terhadap kesejahteraan orang ramai. Saya mencipta direktori ini dengan penuh perhatian dan dedikasi, memikirkan anda dan semua mereka yang memerlukan akses cepat kepada maklumat yang boleh dipercayai tentang klinik dan perkhidmatan kesihatan di Malaysia.
Matlamat saya adalah untuk membantu anda mencari rawatan perubatan yang anda cari dengan mudah, menawarkan maklumat yang jelas, ringkas dan terkini supaya anda berasa selamat dan disokong setiap langkah ke arah kesejahteraan anda. Kerana saya faham betapa pentingnya mempunyai tempat yang boleh dipercayai di mana anda boleh mendapatkan maklumat dan membuat keputusan dengan yakin.

Klinik Medipulse di Kampung Baru Subang merupakan salah satu klinik 24 jam terkemuka di Malaysia. Klinik ini menjadi pilihan utama bagi masyarakat setempat yang memerlukan rawatan segera pada bila-bila masa, tanpa mengira waktu. Dengan tenaga kerja profesional dan peralatan moden, Klinik Medipulse komited untuk memberikan perkhidmatan kesihatan berkualiti tinggi. Artikel ini akan membincangkan lebih lanjut mengenai perkhidmatan, kelebihan, dan pengalaman pelanggan di klinik ini.

Klinik Medipulse

Alamat

6-G, Jalan Putra Mahkota 7/5A, Pusat Bandar Putra Point, 47650 Subang Jaya, Selangor, Malaysia

telefon

+60 3-5614 3182

Lokasi Klinik Medipulse
Pendapat

3/5 (Baca Ulasan)

MAKLUMAT LANJUT

Klinik Medipulse, yang terletak di 6-G, Jalan Putra Mahkota 7/5A, Pusat Bandar Putra Point, 47650 Subang Jaya, Selangor, Malaysia, menawarkan perkhidmatan kesihatan yang berkualiti dengan kepakaran yang luas dalam bidang perubatan. Dengan kakitangan yang berpengalaman dan peralatan moden, mereka memastikan setiap pelanggan menerima rawatan yang teliti dan sesuai dengan keperluan kesihatan masing-masing. Klinik Medipulse juga menyediakan perkhidmatan temu janji melalui talian +60 3-5614 3182 dan maklumat lanjut boleh didapati di laman web mereka.

Rabu 7:00 PG–9:00 PTG
Khamis 7:00 PG–9:00 PTG
Jumaat 7:00 PG–9:00 PTG
Sabtu 7:00 PG–9:00 PTG
Ahad 7:00 PG–9:00 PTG
Isnin 7:00 PG–9:00 PTG
Selasa 7:00 PG–9:00 PTG

Maklumat lanjut

Di mana letaknya Klinik Medipulse di Malaysia?

Klinik Medipulse terletak di alamat 6-G, Jalan Putra Mahkota 7/5A, Pusat Bandar Putra Point, 47650 Subang Jaya, Selangor, Malaysia. Ia mudah diakses oleh penduduk kawasan sekitar serta pengunjung dari tempat lain.

Apakah Klinik Medipulse beroperasi 24 jam?

Ya, Klinik Medipulse adalah sebuah klinik yang beroperasi 24 jam, memberikan akses kepada perkhidmatan perubatan dan kecemasan pada bila-bila masa, terutamanya untuk mereka yang memerlukan bantuan segera di luar waktu pejabat biasa.

Bagaimana cara untuk menghubungi Klinik Medipulse?

Anda boleh menghubungi Klinik Medipulse melalui nombor telefon +60 3-5614 3182. Selain itu, maklumat lanjut dan informasi tentang perkhidmatan mereka juga boleh didapati melalui laman web rasmi mereka di http://www.medipulse.com.my/.

Berapa banyak cawangan Klinik Medipulse yang ada di Malaysia?

Klinik Medipulse mempunyai 3 cawangan di Malaysia, memastikan peluang akses yang lebih luas kepada masyarakat untuk mendapatkan perkhidmatan kesihatan berkualiti tanpa perlu bergerak jauh.

See also
Poliklinik Dinar
See also
KLINIK UTAMA 24 JAM PJ NEW TOWN
See also
KLINIK SYIFA’ 24 JAM SAUJANA PRISTANA
See also
KLINIK ANDA 24 JAM SAUJANA UTAMA